Lenovo ThinkPad X1 Yoga – 4. generacja doskonałego sprzętu

Modele ThinkPad X1 Yoga to ultrabooki 2w1. Znana jest dobrze ta seria wszystkim, którzy interesują się najlepszymi laptopami. Tworząc 4. generację tego laptopa, dokonano paru zmian. ThinkPad X1 Yoga 4 to jeszcze lepsza wersja i tak już doskonałego sprzętu. Urządzenie jest lżejsze, smuklejsze i ma metalową obudowę.

Jaki jest laptop X1 Yoga 4

Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 jest cienki i lekki, więc zabranie go ze sobą nie stwarza problemów

Autor zdjęcia: lenovo.com

Laptop może spodobać się od pierwszego wejrzenia. Jest bardzo elegancki. Solidne podzespoły zamknięte są w szarej aluminiowej obudowie. Elegancji nadaje także cienkość tego sprzętu. Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 ma jedynie 15,2 mm grubości. Matryca ma 14 cali, więc sprzęt jest doskonały, by zabrać go ze sobą do pracy poza biurem. Nie jest to duży model. Zaletą jest także jego mała waga. Ten laptop biznesowy waży 1,35 kg. Tak prezentuje się laptop z zewnątrz. Jeśli chodzi o jego możliwości, to oferuje on wiele. To flagowy produkt Lenovo, więc jest wydajny i wszechstronny. Zadbano także o bezpieczeństwo danych.

ThinkPad X1 Yoga 4 – specyfikacja

Patrząc na specyfikację tego sprzętu, można spodziewać się, że praca na nim będzie szybka i przyjemna. To urządzenie niezawodne. Zadbano nie tylko o wydajność, która jest najważniejszą cechą laptopów biznesowych. Także pod względem grafiki i dźwięku jest to dobry produkt. Ważne dla potencjalnych nabywców cechy laptopa to:

Ultrabook do pracy w biurze i poza nim

Laptop ten jest dobry zarówno do pracy w biurze, jak i w dowolnym innym miejscu. Wytrzymała obuwa sprawia, że nie trzeba się zbytnio martwić o niego. Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 jest cienki i lekki, więc zabranie go ze sobą nie stwarza problemów. Jak wszystkie modele z nazwą Yoga, można go używać także jako tablet. To urządzenie konwertowalne. Ekran z drugiej strony to rozwiązanie przydatne, kiedy chce się obejrzeć materiały reklamowe czy nagrania z konferencji. To nowoczesne, dające duże możliwości urządzenie, czyli solidne wsparcie w pracy biznesowej.

To model flagowy Lenovo, czyli jedno z najlepszych urządzeń na rynku. Spodoba się użytkownikom biznesowym, którzy chcą pracować na prestiżowych laptopach. Takie są wydajne, nowoczesne, ale też prezentują się doskonale. Praca na nich to duża przyjemność.