Lenovo ThinkPad T490s

Ultrabook Lenovo ThinkPad T490S to sprzęt stworzony z myślą o pracy w której nie można uznać kompromisów, gwarantuje on szybkość, mobilność i niezawodność w każdych warunkach. 

Ultrabook Lenovo ThinkPad T490S to sprzęt stworzony z myślą o pracy w której nie można uznać kompromisów, gwarantuje on szybkość, mobilność i niezawodność w każdych warunkach

Autor zdjęcia: lenovo.com

Specyfikacja techniczna Lenovo ThinkPad T490S:

  • Procesor: Intel Core Processor I7 – 8550U, 1,8 – 4,0 GHZ
  • Matryca: Matowa matryca 14 cali, FULL HD (1920-1080)
  • Dysk HDD: 256GB
  • Pamięć RAM: 8GB DDR4
  • Karta graficzna: Intel UHD graphics 620
  • Bateria: 57WH, która zapewnia do 15 godzin pracy na jednym naładowaniu
  • System operacyjny: Windows 10 PRO, 64bit w polskiej wersji językowej
  • Kolor: Czarny

Co oferuje Lenovo ThinkPad T490S?

Laptop Lenovo ThinkPad T490S to sprzęt stworzony dla ludzi pracy. Dzięki procesowi firmy Intel, działa on doskonale w każdych warunkach, system chodzi szybko, stabilnie a jednocześnie ekonomicznie.

Ultrabook Lenovo ThinkPad T490S został wyposażony w matową matrycę o przekątnej 14 cali (https://www.kuzniewski.pl/k4333,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-t-thinkpad-t490s.html), wyświetla ona obraz w rozdzielczości FULL HD (1920-1080). Dzięki zastosowaniu matowej matrycy, która doskonale sprawdza się w warunkach słonecznych sprawia iż komputer idealnie nadaje się do pracy zarówno w domu, firmie jak i w podróży.

Zastosowanie ośmio rdzeniowego procesora firmy Intel umożliwia szybką stabilną i bezawaryjną pracę. Nie musimy już się martwić że komputer nam się zawiesi, wyłączy lub zresetuje.

Dzięki baterii o mocy 57 WH laptop Lenovo ThinkPad T490S zapewnia nam bezstresową pracę, nawet do 15 godzin na jednym naładowaniu. Fajną opcją do dokupienia jest stacja dokująca do baterii, dzięki której jest ona ładowana znacznie szybciej.

Dzięki poprawce zabezpieczeń nie musisz się już martwić o swoje poufne dane. Dość interesującym dodatkiem jest również czytnik linii papilarnych, dzięki któremu tylko ty będziesz miał dostęp do komputera.

Dla kogo laptop Lenovo ThinkPad T490S?

Laptop Lenovo ThinkPad T490S został stworzony z myślą o ludziach którzy lubią szybką, sprawną i przyjemną pracę. Nieważne czy jesteś kierownikiem dużej firmy czy jej pracownikiem. Ten Ultrabook poradzi sobie z każdym zadaniem w bardzo szybkim tempie. Dodatkowym plusem jest jego niska jak na możliwości cena, dlatego też każdy może sobie na niego pozwolić. Laptop ten nie jest raczej przeznaczony dla profesjonalnych graczy, ale na pewno idealnie nada się do prac biurowych.