Dell Latitude 7520: mobilny komputer, który odpowiada na wszystkie wymagania

Czy laptop, który kosztuje 8000 złotych jest w rzeczywistości lepszy niż większość laptopów za 4000 czy 5000 złotych? Co odróżnia od siebie te półki cenowe? Okazuje się, że droższe modele mają wewnątrz wiele przydatnych funkcji, zabezpieczeń, a także ekran, który odmienia doświadczenia płynące z pracy. Wiele osób kupujących laptopy myśli wyłącznie o wydajności, ale to błąd, jeśli weźmiemy pod uwagę czas pracy na baterii, a także użyteczność urządzenia w podróży. Kuźniewski – Dell Latitude 7520 to dobra propozycja dla osób, dla których liczy się nie tylko wnętrze, ale nie chcą w żadnej sytuacji iść na kompromis.

Dell Latitude 7520 odpowiada na wszystkie potrzeby

Czy laptop, który kosztuje 8000 złotych jest w rzeczywistości lepszy niż większość laptopów za 4000 czy 5000 złotych? Jeśli szukasz komputera biznesowego, jest wiele zmiennych, które musisz wziąć pod uwagę. Czy komputer jest energooszczędny? Jaka jest jego pojemność dysku? W przypadku Dell Latitude 7520 można mówić o zaspokojeniu wszystkich tych potrzeb. Niewielka obudowa o wadze 1,53 kg za baterią umożliwia umieszczenie go w każdej torbie i pracę nad dokumentami z dowolnego miejsca na świecie. Połączenie z procesorem Intel Core i7-1185G7 i 16 GB pamięci RAM sprawia, że jest to jeden z najwydajniejszych laptopów ostatnich lat.

Dell Latitude 7520 to wydajny laptop, który umożliwia sprawny dostęp do informacji i w dowolnym miejscu i czasie. Jest wyposażony w najnowocześniejsze funkcje sieciowe i łączności, które pomagają uzyskać lepsze wyniki. Do dyspozycji dostępny jest moduł Bluetooth, Wi-Fi 6 (802.11), wbudowany modem 4G, a także kilkanaście portów, w tym USB 3.1, USB typu-C, HDMI 2.0, czytnik kart pamięci microSD, a także czytnik kart Smart Card.

Dzięki wszechstronnemu wyświetlaczowi można cieszyć się dobrą widocznością i atrakcyjnymi kątami widzenia. Ekran urządzenia został wykonany w technologii LED i posiada 100-procentowe pokrycie barw z palety sRGB.

Wybierając Dell Latitude 7520 stawiamy na jedną z najlepszych ofert. Poza wydajnością i bogatym pakietem złącz, model został wyposażony w baterię pozwalającą na pracę przez blisko 10 godzin, a także system Windows 10 Pro. Producent gwarantuje możliwość aktualizacji do wersji Windows 11.